| Motor | 60V800W/1000W |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | 1970*970*1540mm |
| Battery | 60V32Ah |
| Brake | Disc Brake |
| Product Name | Three Wheel Electric Bike |
| Matercial | Metal |
|---|---|
| Fuel | Gasoline |
| Start Mode | Electric |
| Max.speed | 50 Km/h |
| Fuel Tank | 6.8L |
| Motor | 1200 Motor |
|---|---|
| Dimension | 2000*720*1050mm |
| Brake Type | Drum Brake |
| Battery | 60V 32Ah |
| Cargo Dimension | Customized |
| Dimension | 2550*1225*1650mm |
|---|---|
| Loading Capacity | 300kg |
| Battery | 60V 58Ah |
| Max Speed | 40km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension(L*W*H) | 1570*770*1680mm |
|---|---|
| Voltage | 60V |
| Driving Range | 35-40km |
| Battery | 60V/20Ah |
| Color | Gold |
| Dimension(L*W*H) | 1570*770*1680mm |
|---|---|
| Voltage | 60V |
| Driving Range | 35-40km |
| Battery | 60V/20Ah |
| Color | Red |
| Dimension(L*W*H) | 1970*810*1690mm |
|---|---|
| Seat | 2 |
| Color | Black/Red (OEM Color) |
| Certification | EEC/COC |
| Product Name | Enclosed Trike Motorcycle |
| Dimensions | 2605*1295*1610MM |
|---|---|
| Motor Power | 2.2 KW |
| Maximum Speed | 45KM/H |
| Voltage | 60V |
| Curbweight | 341kg (Without Batteries Weight) |
| Dimension(L*W*H) | 2000*900*1200mm |
|---|---|
| Engine | Single Cylinder, Water Cooling Four Stroke, Automatic Clutch |
| Clutch | Automatic Or Manual (optional) |
| Displacement | 125CC |
| Driving Type | Gear |
| Dimension(L*W*H) | 1900*720*1050mm |
|---|---|
| Electric Motor | 800W |
| Brake Model | Drum Brake |
| Chargering Time | 6-8hours |
| Front Tyre Size | 2.75/14 280kps |