| Driving Range | 35-50km ((varies Based On Riders Weight And Terrain) |
|---|---|
| Steering Typ800mme | Handle |
| Controller | 18 Tubes Dual-mode Controller(hard-tube And Soft-tube) |
| Battery | 60V32Ah |
| Product Name | Electric Passenger Tricycle |
| Dimension(L*W*H) | 2050*980*1640mm |
|---|---|
| Seat | 3 Seaters |
| Color | RED WHITE |
| Product Name | 3 Wheel Motorized Tuktuk Electric Tricycles With Passenger Seat Other E Trikes |
| Door | No Door |
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
|---|---|
| Seat | 3 |
| Driving Seat | Adjustable |
| Color | Pink/Gray (OEM Color) |
| Feature | ECO Friendly |
| Certification | EEC/COC |
|---|---|
| Motor | 1500W |
| Wiper | Yes |
| Product Name | Electric Tricycle |
| Dimension(L*W*H) | 2280*1115*1591mm |
| Certification | EEC/COC |
|---|---|
| Motor | 1500W |
| Wiper | Yes |
| Product Name | Electric Tricycle |
| Dimension(L*W*H) | 2280*1115*1591mm |
| Motor | 60V1000W |
|---|---|
| Battery | 60V45Ah |
| Travel Range | 50km |
| Dimension(L*W*H) | 2100*1080*1560mm |
| Model | FWD-ZK125E |
| Model | FOD-F1 |
|---|---|
| Motor | 60V1500W |
| Battery Capacity | 60V58Ah |
| Battery Model | Lead-acid Battery |
| Color | Red/Blue/Grey/OEM |
| Motor | 60V1000W |
|---|---|
| Motor Mode | Permanent-magnet DC |
| Rated Voltage | 60V |
| Driving Range | 40-60km ((varies Based On Riders Weight And Terrain) |
| Curb Weight | 315Kg |
| Dimension | 2434*1255*1652mm |
|---|---|
| Loading Capacity | 280kg |
| Battery | 60V 58Ah |
| Max Speed | 45km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension(L*W*H) | 1970*970*1540mm |
|---|---|
| Maximum Speed | ≤30km/h |
| Tire | 3.50-12 Tubeless Tire |
| Wheel Hub | Aluminum |
| Product Name | Electric Passenger Tricycle |