| Max.Speed | 25 Km/h Or 45 Km/h |
|---|---|
| Motor | 1200 W Or 1500 W |
| Driving Range | 60 - 60 Km |
| Battery Capacity | 50 Ah |
| Motor Voltage | 60 V |
| Transmission Mode | Automatic Transmission |
|---|---|
| Cooling Model | Water-cooling |
| Max.speed | 60 Km/h |
| Brake Mode | Disc Brake |
| Displacement | 175CC |
| Transmission Mode | Automatic Transmission |
|---|---|
| Cooling Model | Water-cooling |
| Max.speed | 60 Km/h |
| Brake Mode | Disc Brake |
| Displacement | 175CC |
| Loading Capacity | 100kg |
|---|---|
| Max.Speed | 25km/h |
| Range Per Power | >50km By PAS |
| Frame | 16 Inch 6061 Al-Alloy |
| Power | 250W |
| Loading Capacity | 120kg |
|---|---|
| Max.Speed | 25km/h |
| Sample | Available |
| Brake Model | Disc Brake |
| Wheel | 10Inch |
| Loading Capacity | 120kg |
|---|---|
| Max.Speed | 25km/h |
| Sample | Available |
| Wheel | 10Inch |
| Motor Power | 300W |
| Dimension(L*W*H) | 3520*1570*1490 Mm |
|---|---|
| Steering | Left Or Right |
| Voltage (V) | 72 |
| Battery Type | Lithium Battery |
| Range(Km)(Constant Speed) | 120-150 |
| Dimension(L*W*H) | 3520*1570*1490 Mm |
|---|---|
| Steering | Left Or Right |
| Voltage (V) | 72 |
| Battery Type | Lithium Battery |
| Range(Km)(Constant Speed) | 120-150 |
| Dimension(L*W*H) | 3520*1570*1490 Mm |
|---|---|
| Steering | Left Or Right |
| Voltage (V) | 72 |
| Battery Type | Lithium Battery |
| Range(Km)(Constant Speed) | 120-150 |
| Dimension(L*W*H) | 1975*1220*1600mm |
|---|---|
| Steering | Left Side |
| Voltage (V) | 60 |
| Battery Type | Gel Battery |
| Range(Km)(Constant Speed) | 100-120 |