| Wheelbase | 1620mm |
|---|---|
| Trackbase | 1000mm |
| Wheel Hub | Aluminium |
| Seats | 2 Seats |
| Certification | CE |
| Motor Power | 1500W |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
| Driving Range | 40-60km |
| Battery | 60V/58Ah |
| Wheels | 3 |
| Dimension | 2000*720*1050mm |
|---|---|
| Battery Size | 5*12V32Ah |
| Start Mode | Electric |
| Max.speed | 25 Km/h |
| Travel Range | 30km |
| Motor | 60V 1000W |
|---|---|
| Motor Mode | Permanent-magnet DC |
| Rated Voltage | 60V |
| Driving Range | 40-60km ((varies Based On Riders Weight And Terrain) |
| Curb Weight | 315Kg |
| Wheelbase | 1620mm |
|---|---|
| Trackbase | 1000mm |
| Wheel Hub | Aluminium |
| Seats | 2 Seats |
| Certification | CE |
| Wheelbase | 1620mm |
|---|---|
| Trackbase | 1000mm |
| Wheel Hub | Aluminium |
| Seats | 2 Seats |
| Certification | EEC/COC |
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
|---|---|
| Seat | 3 |
| Driving Seat | Adjustable |
| Color | Pink/Gray (OEM Color) |
| Feature | ECO Friendly |
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
|---|---|
| Seat | 3 |
| Driving Seat | Adjustable |
| Color | Pink/Gray (OEM Color) |
| Feature | ECO Friendly |
| Wheelbase | 1620mm |
|---|---|
| Trackbase | 1000mm |
| Wheel Hub | Aluminium |
| Seats | 2 Seats |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 60V |
|---|---|
| Steering Type | Hand |
| Battery | Lead - Acid |
| Controller | 18Tubes |
| Product Name | Enclosed 3 Wheel Motorcycle |