| Size | 175*700*110cm |
|---|---|
| Transmission Mode | Differential Motor |
| Voltage | 60V |
| Max Speed | 28km/h |
| Motor Power | 60 V/500w |
| Dimension(L*W*H) | 2495*1200*1610mm |
|---|---|
| Engine | Single Cylinder, Air-cooled ,four Stroke |
| Transmission | Automatic Transmission |
| Displacement | 180CC |
| Driving Type | Gear |
| Transmission Mode | Automatic Transmission |
|---|---|
| Cooling Model | Water-cooling |
| Max.speed | 60 Km/h |
| Brake Mode | Disc Brake |
| Displacement | 175CC |
| Transmission Mode | Automatic Transmission |
|---|---|
| Cooling Model | Water-cooling |
| Max.speed | 60 Km/h |
| Brake Mode | Disc Brake |
| Displacement | 175CC |
| Dimension(L*W*H) | 1975*1220*1600mm |
|---|---|
| Steering | Left Side |
| Voltage (V) | 60 |
| Battery Type | Gel Battery |
| Range(Km)(Constant Speed) | 100-120 |
| Dimension(L*W*H) | 1975*1220*1600mm |
|---|---|
| Steering | Left Side |
| Voltage (V) | 60 |
| Battery Type | Gel Battery |
| Range(Km)(Constant Speed) | 100-120 |
| Max.Speed | 25km/h |
|---|---|
| Range Per Power | >50km By PAS |
| Battery | Lithium Battery |
| Product Name | Folding E-bike |
| Folded Size | 710*360*630mm |
| Clutch Mode | Auto-clutch |
|---|---|
| Cooling Model | Air-cooling |
| Max.speed | 50 Km/h |
| Brake Mode | Disc Brake |
| Displacement | 125CC |
| Weight | 22 Kg |
|---|---|
| Loading Capacity | 100 Kg |
| Max.speed | 15 Km/h |
| Brake Model | Disc Brake |
| Range Per Charge | 25-30 Km |
| Weight | 22 Kg |
|---|---|
| Loading Capacity | 100 Kg |
| Max.speed | 15 Km/h |
| Brake Model | Disc Brake |
| Range Per Charge | 25-30 Km |