| Material | ABS Engineering Plastic |
|---|---|
| Red | White, Grey,Red And Gold Yellow |
| Max.Speed | 45 Km/h |
| Motor | 1500 W High Speed Motor |
| Battery | Lead-acid Battery Or Lithium Battery |
| Motor Power | 1500W |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
| Driving Range | 40-60km |
| Battery | 60V/58Ah |
| Wheels | 3 |
| Dimension(L*W*H) | 2250*1130*1630mm |
|---|---|
| Seat | 5 Seaters |
| Color | Champagne |
| Product Name | 200CC Water Cooling Three Wheeled Passenger Taxi TUK TUK Rickshaw |
| Door | 5 Doors |
| Material | ABS Engineering Plastic |
|---|---|
| Red | White, Grey,Red And Gold Yellow |
| Max.Speed | 35 Km/h |
| Safe Speed | 20 Km/h |
| Motor | 1000 W High Speed Motor |
| Dimension(mm) | 1500*720*1050 |
|---|---|
| Max.rated Load | 200KGS |
| Max.Speed | 25(km/h) |
| Brake System | Drum Brake |
| Tyre Size | Tyre Size |
| Material | ABS Engineering Plastic |
|---|---|
| Red | White, Grey,Red And Gold Yellow |
| Max.Speed | 35 Km/h |
| Safe Speed | 20 Km/h |
| Motor | 1000 W High Speed Motor |
| Motor | 60V800W |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | 1970*970*1540mm |
| Battery | 60V32Ah |
| Brake | Disc Brake |
| Seat | 3 |
| Dimension(L*W*H) | 1570*770*1680mm |
|---|---|
| Voltage | 60V |
| Driving Range | 35-40km |
| Battery | 60V/20Ah |
| Feature | Easy To Operate |
| Dimensions | 2250*1400*1640mm |
|---|---|
| Maximum Speed | 55km/h |
| Economic Speed | 35km/h |
| Curbweight | 740kg |
| Motor | 48V/4.5kw AC Motor |
| Motor Power | 60 V/ 1200 W |
|---|---|
| Driving Range | ≥ 80 Km |
| Battery | 60 V /50 Ah |
| Mass Weightl | 350 Kg |
| Brake System | Disc Brake (F/R) |