| Motor Power | 60 V/ 1000 W DC |
|---|---|
| Driving Range | ≥ 80 Km |
| Battery | 60 V / 45 Ah |
| Mass Weightl | 260 Kg |
| Rim | Steel Rim |
| Motor Power | 60 V/ 1000 W DC |
|---|---|
| Driving Range | ≥ 80 Km |
| Battery | 60 V / 45 Ah |
| Mass Weightl | 260 Kg |
| Rim | Steel Rim |
| Dimension(L*W*H) | 2640*1175*1345mm |
|---|---|
| Motor | 60V1000W L=650mm Differential Motor |
| Loading Capacity | 300 Kg |
| Range Per Charge | 50 Km |
| Maximum Speed | 25 Km/h |
| Dimension(L*W*H) | 2640*1175*1345mm |
|---|---|
| Motor | 60V1000W L=650mm Differential Motor |
| Loading Capacity | 300 Kg |
| Range Per Charge | 50 Km |
| Maximum Speed | 25 Km/h |
| Motor Power | 60 V/ 1000 W DC |
|---|---|
| Driving Range | ≥ 80 Km |
| Battery | 60 V / 45 Ah |
| Mass Weightl | 260 Kg |
| Rim | Steel Rim |
| Dimension(L*W*H) | 2640*1175*1345mm |
|---|---|
| Motor | 60V1000W L=650mm Differential Motor |
| Loading Capacity | 300 Kg |
| Range Per Charge | 50 Km |
| Maximum Speed | 25 Km/h |
| Dimension(L*W*H) | 2640*1175*1345mm |
|---|---|
| Motor | 60V1000W L=650mm Differential Motor |
| Loading Capacity | 300 Kg |
| Range Per Charge | 50 Km |
| Maximum Speed | 25 Km/h |
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
|---|---|
| Seat | 3 |
| Driving Seat | Adjustable |
| Color | Pink/Gray (OEM Color) |
| Feature | ECO Friendly |
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
|---|---|
| Seat | 3 |
| Driving Seat | Adjustable |
| Color | Pink/Gray (OEM Color) |
| Feature | ECO Friendly |
| Motor | 800W |
|---|---|
| Battery | 60V 32Ah |
| Cargo Dimension | Customized |
| Certification | CCC |
| Product Name | Electric Tricycle |