| Dimension(L*W*H) | 1970*810*1690mm |
|---|---|
| Seat | 2 |
| Color | Black/Red (OEM Color) |
| Certification | EEC/COC |
| Product Name | Enclosed Trike Motorcycle |
| Dimension(L*W*H) | 2000*900*1200mm |
|---|---|
| Engine | Single Cylinder, Water Cooling Four Stroke, Automatic Clutch |
| Clutch | Automatic Or Manual (optional) |
| Displacement | 125CC |
| Driving Type | Gear |
| Tyre Size(F/R) | 3.50-16/3.75-12 |
|---|---|
| Battery Size(V) | 12V/9AH Water Battery |
| Cooling Model | Air-cooling |
| Max.speed | 50 Km/h |
| Fuel Tank | 10L |
| Tyre Size(F/R) | 3.50-16/3.75-12 |
|---|---|
| Battery Size(V) | 12V/9AH Water Battery |
| Cooling Model | Air-cooling |
| Max.speed | 50 Km/h |
| Fuel Tank | 10L |
| Tyre Size(F/R) | 3.50-16/3.75-12 |
|---|---|
| Battery Size(V) | 12V/9AH Water Battery |
| Cooling Model | Air-cooling |
| Max.speed | 50 Km/h |
| Fuel Tank | 10L |
| Dimension | 2265*1050*1620MM |
|---|---|
| Loading Capacity | 280kg |
| Battery | 60V 45AH / 58 AH Lead Acid (optional) |
| Max Speed | 50km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension | 2320*1240*1650MM |
|---|---|
| Loading Capacity | 280kg |
| Battery | 60V 45AH / 58 AH Lead Acid (optional) |
| Max Speed | 45km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Tyre Size(F/R) | 4.00-8 (including The Sapre Tyre) |
|---|---|
| Cooling Model | Air Oil Cooled |
| Max.speed | 60 Km/h |
| Brake Mode | Drum Brake |
| Displacement | 150-200CC |
| Max.Speed | 25 Km/h Or 45 Km/h |
|---|---|
| Motor | 1200 W Or 1500 W |
| Driving Range | 60 - 60 Km |
| Battery Capacity | 50 Ah |
| Motor Voltage | 60 V |
| Dimension | 2270*1145*1625MM |
|---|---|
| Loading Capacity | 280kg |
| Battery | 60V 45AH / 58 AH Lead Acid (optional) |
| Max Speed | 45km/h |
| Charging Time | 6-8h |