| Loading Capacity | 120kg |
|---|---|
| Max.Speed | 25km/h |
| Sample | Available |
| Wheel | 10Inch |
| Motor Power | 300W |
| Loading Capacity | 120kg |
|---|---|
| Max.Speed | 25km/h |
| Wheel | 10Inch |
| Motor Power | 300W |
| Brake | Disc Brake |
| Loading Capacity | 100kg |
|---|---|
| Max.Speed | 25km/h |
| Range Per Power | >50km By PAS |
| Frame | 16 Inch 6061 Al-Alloy |
| Power | 250W |
| Dimension(L*W*H) | 3520*1570*1490 Mm |
|---|---|
| Steering | Left Or Right |
| Voltage (V) | 72 |
| Battery Type | Lithium Battery |
| Range(Km)(Constant Speed) | 120-150 |
| Motor Power | 500W |
|---|---|
| Motor Mode | Brushless Permanent-magnet Motors |
| Rated Voltage | 60V |
| Driving Range | 35-40km ((varies Based On Riders Weight And Terrain) |
| Certification | CCC |
| Dimension | 2200x1090x1620 |
|---|---|
| Loading Capacity | 200KG |
| Battery | 72V 38Ah |
| Max Speed | 40km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension | 2200x1090x1620 |
|---|---|
| Loading Capacity | 200KG |
| Battery | 72V 38Ah |
| Max Speed | 40km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension(L*W*H) | 3520*1570*1490 Mm |
|---|---|
| Steering | Left Or Right |
| Voltage (V) | 72 |
| Battery Type | Lithium Battery |
| Range(Km)(Constant Speed) | 120-150 |
| Dimension(L*W*H) | 3520*1570*1490 Mm |
|---|---|
| Steering | Left Or Right |
| Voltage (V) | 72 |
| Battery Type | Lithium Battery |
| Range(Km)(Constant Speed) | 120-150 |
| Dimension(L*W*H) | 3520*1570*1490 Mm |
|---|---|
| Steering | Left Or Right |
| Voltage (V) | 72 |
| Battery Type | Lithium Battery |
| Range(Km)(Constant Speed) | 120-150 |