| Max.Speed | 25 Km/h Or 45 Km/h |
|---|---|
| Motor | 1200 W Or 1500 W |
| Driving Range | 60 - 60 Km |
| Battery Capacity | 50 Ah |
| Motor Voltage | 60 V |
| Max.Speed | 25 Km/h Or 45 Km/h |
|---|---|
| Motor | 1200 W Or 1500 W |
| Driving Range | 60 - 60 Km |
| Battery Capacity | 50 Ah |
| Motor Voltage | 60 V |
| Max.Speed | 25 Km/h Or 45 Km/h |
|---|---|
| Motor | 1200 W Or 1500 W |
| Driving Range | 60 - 60 Km |
| Battery Capacity | 50 Ah |
| Motor Voltage | 60 V |
| Motor | 1200W |
|---|---|
| Battery | 60V 32Ah |
| Cargo Dimension | Customized |
| Product Name | Electric Ricycle |
| Model | FOD-B1 |
| Max.Speed | 25 Km/h Or 45 Km/h |
|---|---|
| Motor | 1200 W Or 1500 W |
| Driving Range | 60 - 60 Km |
| Battery Capacity | 50 Ah |
| Motor Voltage | 60 V |
| Max.Speed | 25 Km/h Or 45 Km/h |
|---|---|
| Motor | 1200 W Or 1500 W |
| Driving Range | 60 - 60 Km |
| Battery Capacity | 50 Ah |
| Motor Voltage | 60 V |
| Dimension | 1900*1000*1550 |
|---|---|
| Loading Capacity | 140kg |
| Battery | 72V 20Ah |
| Max Speed | 25km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension | 1900*1000*1550 |
|---|---|
| Loading Capacity | 140kg |
| Battery | 72V 20Ah |
| Max Speed | 25km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Motor Power | 1500 W |
|---|---|
| Max.Speed | 45 Km/h |
| Brake System | Disc Brake |
| Driving Range | 50-60 Km |
| Battery | Lead-acid Battery |
| Dimension(L*W*H) | 2250*1150*1500 Mm |
|---|---|
| Max Speed | 25 M/h Or 45 Km/h |
| Loading Capacity | 200 Kg |
| Brake System | Disc Brake |
| Battery | 60 V/50 Ah |