| Motor Power | 60 V/ 1200 W |
|---|---|
| Driving Range | ≥ 80 Km |
| Battery | 60 V /50 Ah |
| Mass Weightl | 350 Kg |
| Brake System | Disc Brake (F/R) |
| Motor Power | 60 V/ 1200 W |
|---|---|
| Driving Range | ≥ 80 Km |
| Battery | 60 V /50 Ah |
| Mass Weightl | 350 Kg |
| Brake System | Disc Brake (F/R) |
| Motor Power | 60 V/ 800 W DC |
|---|---|
| Max.Speed | 25 Km/h |
| Driving Range | 35-80km |
| Battery | 60 V / 20 Ah |
| Brake | Disc Brake |
| Motor Power | 60 V/ 1000 W DC |
|---|---|
| Driving Range | ≥ 80 Km |
| Battery | 60 V / 45 Ah |
| Mass Weightl | 260 Kg |
| Rim | Steel Rim |
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
|---|---|
| Seat | 3 |
| Driving Seat | Adjustable |
| Color | Pink/Gray (OEM Color) |
| Feature | ECO Friendly |
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
|---|---|
| Seat | 3 |
| Driving Seat | Adjustable |
| Color | Pink/Gray (OEM Color) |
| Feature | ECO Friendly |
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
|---|---|
| Seat | 3 |
| Driving Seat | Adjustable |
| Color | Pink/Gray (OEM Color) |
| Feature | ECO Friendly |
| Certification | EEC/COC |
|---|---|
| Motor | 1500W |
| Wiper | Yes |
| Product Name | Electric Tricycle |
| Dimension(L*W*H) | 2280*1115*1591mm |
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
|---|---|
| Seat | 3 |
| Driving Seat | Adjustable |
| Color | Pink/Gray (OEM Color) |
| Feature | ECO Friendly |
| Wheelbase | 1400mm |
|---|---|
| Trackbase | 800mm |
| Motor | 60V800W Differential Speed Motor |
| Driving Range | 30-35km |
| Steering Type | Handle |