| Wheelbase | 1620mm |
|---|---|
| Trackbase | 1000mm |
| Wheel Hub | Aluminium |
| Seats | 2 Seats |
| Certification | CE |
| Wheelbase | 1620mm |
|---|---|
| Trackbase | 1000mm |
| Wheel Hub | Aluminium |
| Seats | 2 Seats |
| Certification | EEC/COC |
| Max Speed | 25 Km/h |
|---|---|
| Driving Range | 35-80 Km |
| Battery | 60 V/20 Ah |
| Motor Power | 60 V/ 800 W DC |
| Brake | Disc Brake |
| Wheelbase | 1620mm |
|---|---|
| Trackbase | 1000mm |
| Wheel Hub | Aluminium |
| Seats | 2 Seats |
| Certification | CE |
| Dimension(L*W*H) | 1900*1000*1550 Mm |
|---|---|
| Net Weight | 180 Kg |
| Loading Capacity | 140 Kg |
| Max Speed | 25 Km/h |
| Motor Power | 800 W DC Brushless |
| Material | ABS Engineering Plastic |
|---|---|
| Red | White, Grey,Red And Gold Yellow,OEM |
| Max.Speed | 35km/h |
| Motor | 1000W |
| Battery | Lead-acid Battery |
| Material | ABS Engineering Plastic |
|---|---|
| Red | White, Grey,Red And Gold Yellow,OEM |
| Max.Speed | 35km/h |
| Motor | 1000W |
| Battery | Lead-acid Battery |
| Material | ABS Engineering Plastic |
|---|---|
| Red | White, Grey,Red And Gold Yellow,OEM |
| Max.Speed | 35km/h |
| Motor | 1000W |
| Battery | Lead-acid Battery |
| Material | ABS Engineering Plastic |
|---|---|
| Red | White, Grey,Red And Gold Yellow |
| Max.Speed | 35 Km/h |
| Safe Speed | 20 Km/h |
| Motor | 1000 W High Speed Motor |
| Motor Power | 1500 W |
|---|---|
| Max.Speed | 45 Km/h |
| Brake System | Disc Brake |
| Driving Range | 50-60 Km |
| Battery | Lead-acid Battery |