| Dimension(L*W*H) | 1500*720*1050 |
|---|---|
| Color | Red/Orange/Blue/ OEM |
| Start Mode | Electric |
| Max.speed | 25km/h |
| Battery Type | Lead-acid Maintenance Free Battery |
| Dimension(L*W*H) | 1500*720*1050 |
|---|---|
| Battery Size(V) | 12V/9AH Water Battery |
| Battery Type | Lead-acid Battery Maintenance Free |
| Max.speed | 25 Km/h |
| Tire Size | 2.75/14 280kps |
| Dimension(L*W*H) | 2560*1180*1650mm |
|---|---|
| Color1 Cylinder, 4 Stroke | Red,Orange, Gold, Silver |
| Capacity | 2 Person |
| Multifunction | Yes |
| Motor | 1200W |
| Dimension(L*W*H) | 1500*720*1050 |
|---|---|
| Colour | Red(optional) |
| Start Mode | Electric |
| Max.speed | 15 Miles Per Hour |
| Travel Range | 31 Miles |
| Certification | EEC/COC |
|---|---|
| Motor | 1500W |
| Wiper | Yes |
| Product Name | Electric Tricycle |
| Dimension(L*W*H) | 2280*1115*1591mm |
| Wheelbase | 1400mm |
|---|---|
| Trackbase | 800mm |
| Motor | 60V800W Differential Speed Motor |
| Driving Range | 30-35km |
| Steering Type | Handle |
| Motor | 60V 800W |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | 1970*970*1540mm |
| Battery | 60V32Ah |
| Brake | Disc Brake |
| Product Name | Three Wheel Electric Bike |
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
|---|---|
| Seat | 3 |
| Driving Seat | Adjustable |
| Color | Pink/Gray (OEM Color) |
| Feature | ECO Friendly |
| Motor | 60V800W |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | 1970*970*1540mm |
| Battery | 60V32Ah |
| Brake | Disc Brake |
| Product Name | Three Wheel Electric Bike |
| Motor | 60V 1200W |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | 2270*1145*1625mm |
| Battery | 60V 58Ah |
| Brake | Disc Brake |
| Seat | 3 |