| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
|---|---|
| Motor Power | 1500W |
| Driving Range | 40-60km |
| Battery | 60V/58Ah |
| Wheels | 3 |
| Dimension(L*W*H) | 1900*720*1050mm |
|---|---|
| Max.rated Load | 200KGS |
| Max.Speed | 25km/h |
| Brake System | Drum Brake |
| Rated Capacity | 2 People(Including Driver) |
| Dimension | 1900*1000*1550 |
|---|---|
| Loading Capacity | 140kg |
| Battery | 72V 20Ah |
| Max Speed | 25km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Motor Power | 1200 W |
|---|---|
| Max.Speed | 25 M/h Or 45 Km/h |
| Brake System | Disc Brake |
| Battery | 60 V/50 Ah |
| Loading Capacity | 2-3 Persons |
| Motor Power | 60 V/ 1200 W |
|---|---|
| Driving Range | ≥ 80 Km |
| Battery | 60 V /50 Ah |
| Mass Weightl | 350 Kg |
| Brake System | Disc Brake (F/R) |
| Motor Power | 60 V/ 1200 W |
|---|---|
| Driving Range | ≥ 80 Km |
| Battery | 60 V /50 Ah |
| Mass Weightl | 350 Kg |
| Brake System | Disc Brake (F/R) |
| Motor Power | 60 V/ 1000 W DC |
|---|---|
| Driving Range | ≥ 80 Km |
| Battery | 60 V / 45 Ah |
| Mass Weightl | 260 Kg |
| Rim | Steel Rim |
| Dimension(L*W*H) | 1900*1000*1550 Mm |
|---|---|
| Brake Type | Disc Brake |
| Max Speed | 25 Km/h |
| Motor Power | 800 W DC Brushless |
| Driving Range | 35-80 Km |
| Motor Power | 60 V/ 800 W DC |
|---|---|
| Max.Speed | 25 Km/h |
| Driving Range | 35-80km |
| Battery | 60 V / 20 Ah |
| Brake | Disc Brake |
| Motor | 1500W |
|---|---|
| Battery | 60V50Ah |
| Brake | Disc Brake |
| Wheels | 3 |
| Curb Weight | 350Kg |