| Dimension(L*W*H) | 2600*1250*1650 Mm |
|---|---|
| Engine | 1 Cylinder, 4 Stroke |
| Cooling System | Water-cooling |
| Clutch | Automatic Or Manual (optional) |
| Displacement | 200CC |
| Dimension(L*W*H) | 2700*1300*1720 Mm |
|---|---|
| Engine | 1 Cylinder, 4 Stroke |
| Clutch | Automatic Or Manual (optional) |
| Max. Speed | 60 Km/h |
| Front Brake | Disc Brake |
| Dimension(L*W*H) | 2000*900*1200mm |
|---|---|
| Engine | Single Cylinder, Water Cooling Four Stroke, Automatic Clutch |
| Clutch | Automatic Or Manual (optional) |
| Displacement | 125CC |
| Driving Type | Gear |
| Dimensions | 2605*1295*1610MM |
|---|---|
| Motor Power | 2.2 KW |
| Maximum Speed | 45KM/H |
| Voltage | 60V |
| Curbweight | 341kg (Without Batteries Weight) |
| Tyre Size(F/R) | 3.50-16/3.75-12 |
|---|---|
| Battery Size(V) | 12V/9AH Water Battery |
| Cooling Model | Air-cooling |
| Max.speed | 50 Km/h |
| Fuel Tank | 10L |
| Tyre Size(F/R) | 3.50-16/3.75-12 |
|---|---|
| Battery Size(V) | 12V/9AH Water Battery |
| Cooling Model | Air-cooling |
| Max.speed | 50 Km/h |
| Fuel Tank | 10L |
| Tyre Size(F/R) | 3.50-16/3.75-12 |
|---|---|
| Battery Size(V) | 12V/9AH Water Battery |
| Cooling Model | Air-cooling |
| Max.speed | 50 Km/h |
| Fuel Tank | 10L |
| Tyre Size(F/R) | 4.00-8 (including The Sapre Tyre) |
|---|---|
| Cooling Model | Air Oil Cooled |
| Max.speed | 60 Km/h |
| Brake Mode | Drum Brake |
| Displacement | 150-200CC |
| Max.Speed | 25 Km/h Or 45 Km/h |
|---|---|
| Motor | 1200 W Or 1500 W |
| Driving Range | 60 - 60 Km |
| Battery Capacity | 50 Ah |
| Motor Voltage | 60 V |
| Motor Power | 1000W |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
| Driving Range | 40-60km |
| Battery | 60V/45Ah |
| Wheels | 3 |