| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
|---|---|
| Seat | 3 |
| Driving Seat | Adjustable |
| Color | Pink/Gray (OEM Color) |
| Feature | ECO Friendly |
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
|---|---|
| Seat | 3 |
| Driving Seat | Adjustable |
| Color | Pink/Gray (OEM Color) |
| Feature | ECO Friendly |
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
|---|---|
| Seat | 3 |
| Driving Seat | Adjustable |
| Color | Pink/Gray (OEM Color) |
| Feature | ECO Friendly |
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
|---|---|
| Seat | 3 |
| Driving Seat | Adjustable |
| Color | Pink/Gray (OEM Color) |
| Feature | ECO Friendly |
| Certification | EEC/COC |
|---|---|
| Motor | 1500W |
| Wiper | Yes |
| Product Name | Electric Tricycle |
| Dimension(L*W*H) | 2280*1115*1591mm |
| Motor Power | 1500W |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
| Driving Range | 40-60km |
| Battery | 60V/58Ah |
| Wheels | 3 |
| Wheelbase | 1620mm |
|---|---|
| Trackbase | 1000mm |
| Wheel Hub | Aluminium |
| Seats | 2 Seats |
| Certification | EEC/COC |
| Motor | 60V1000W |
|---|---|
| Motor Mode | Permanent-magnet DC |
| Rated Voltage | 60V |
| Driving Range | 40-60km ((varies Based On Riders Weight And Terrain) |
| Curb Weight | 315Kg |
| Motor | 60V1000W |
|---|---|
| Motor Mode | Permanent-magnet DC |
| Rated Voltage | 60V |
| Driving Range | 40-60km ((varies Based On Riders Weight And Terrain) |
| Curb Weight | 315Kg |
| Max.Speed | 25 Km/h Or 45 Km/h |
|---|---|
| Motor | 1200 W Or 1500 W |
| Driving Range | 60 - 60 Km |
| Battery Capacity | 50 Ah |
| Motor Voltage | 60 V |