| Max.Speed | 25 Km/h Or 45 Km/h |
|---|---|
| Motor | 1200 W Or 1500 W |
| Driving Range | 60 - 60 Km |
| Battery Capacity | 50 Ah |
| Motor Voltage | 60 V |
| Max.Speed | 25 Km/h Or 45 Km/h |
|---|---|
| Motor | 1200 W Or 1500 W |
| Driving Range | 60 - 60 Km |
| Battery Capacity | 50 Ah |
| Motor Voltage | 60 V |
| Max.Speed | 25 Km/h Or 45 Km/h |
|---|---|
| Motor | 1200 W Or 1500 W |
| Driving Range | 60 - 60 Km |
| Battery Capacity | 50 Ah |
| Motor Voltage | 60 V |
| Material | ABS Engineering Plastic |
|---|---|
| Red | White, Grey,Red And Gold Yellow |
| Max.Speed | 35 Km/h |
| Safe Speed | 20 Km/h |
| Motor | 1000 W High Speed Motor |
| Dimension | 1900*1000*1550 |
|---|---|
| Loading Capacity | 140kg |
| Battery | 72V 20Ah |
| Max Speed | 25km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension | 1900*1000*1550 |
|---|---|
| Loading Capacity | 140kg |
| Battery | 72V 20Ah |
| Max Speed | 25km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Motor Power | 1200 W |
|---|---|
| Max.Speed | 25 M/h Or 45 Km/h |
| Brake System | Disc Brake |
| Battery | 60 V/50 Ah |
| Loading Capacity | 2-3 Persons |
| Motor | 1500W |
|---|---|
| Battery | 60V50Ah |
| Brake | Disc Brake |
| Wheels | 3 |
| Curb Weight | 350Kg |
| Certification | EEC/COC |
|---|---|
| Motor | 1500W |
| Wiper | Yes |
| Product Name | Electric Tricycle |
| Dimension(L*W*H) | 2280*1115*1591mm |
| Certification | EEC/COC |
|---|---|
| Motor | 1500W |
| Wiper | Yes |
| Product Name | Electric Tricycle |
| Dimension(L*W*H) | 2280*1115*1591mm |