| Dimension(L*W*H) | 1900*720*1050mm |
|---|---|
| Electric Motor | 1200W |
| Chargering Time | 6-8hours |
| Displacement | 125CC |
| Front Tyre Size | 2.75/14 280kps |
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
|---|---|
| Seat | 3 |
| Driving Seat | Adjustable |
| Color | Pink/Gray (OEM Color) |
| Feature | ECO Friendly |
| Dimension(L*W*H) | 2050*980*1640mm |
|---|---|
| Seat | 3 Seaters |
| Color | RED WHITE |
| Product Name | 3 Wheel Motorized Tuktuk Electric Tricycles With Passenger Seat Other E Trikes |
| Door | No Door |
| Front Wheel | 350*13mm |
|---|---|
| Rear Wheel | 350*12mm |
| Front Tyre | 135*60*13mm |
| Rear Tyre | 135*70*12mm |
| Certification | CE |
| Dimension(L*W*H) | 1900*720*1050mm |
|---|---|
| Electric Motor | 800W |
| Clutch | Automatic Or Manual (optional) |
| Multifunctional | Yes |
| Front Tyre Size | 2.75/14 280kps |
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
|---|---|
| Seat | 3 |
| Driving Seat | Adjustable |
| Color | Pink/Gray (OEM Color) |
| Feature | ECO Friendly |
| Motor | 1000W Good Motor |
|---|---|
| Battery | 60V 32Ah |
| Cargo Dimension | Customized |
| Feature | Shock Absorbing |
| Product Name | Electric Tricycle |
| Motor Power | 800W /1200W (optional) |
|---|---|
| Motor Mode | Brushless Permanent-magnet Motors |
| Driving Range | 35-50km ((varies Based On Riders Weight And Terrain) |
| Steering Type | Handle |
| Model | FWD-ZK125E |
| Certification | EEC/COC |
|---|---|
| Motor | 1500W |
| Wiper | Yes |
| Product Name | Electric Tricycle |
| Dimension(L*W*H) | 2280*1115*1591mm |
| Front Wheel | 350*13mm |
|---|---|
| Rear Wheel | 350*12mm |
| Front Tyre | 135*60*13mm |
| Rear Tyre | 135*70*12mm |
| Certification | EEC |