| Dimension | 1900*1000*1550 |
|---|---|
| Loading Capacity | 140kg |
| Battery | 72V 20Ah |
| Max Speed | 25km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension(L*W*H) | 2000*720*1050mm |
|---|---|
| Motor Power | 1 Cylinder, 4 Stroke |
| Battery | 60V 20Ah /32Ah |
| Max.Range Per Charge | 30/50km |
| Rated Capacity | 2 People(Including Driver) |
| Dimension(L*W*H) | 2100×1080×1600mm |
|---|---|
| Steering | Middle |
| Voltage (V) | 60 |
| Battery Type | Gel Battery |
| Range(Km)(Constant Speed) | 60-70 |
| Dimension(L*W*H) | 2600*1220*1600mm |
|---|---|
| Steering | Left Side |
| Voltage (V) | 60 |
| Battery Type | Gel Battery |
| Range(Km)(Constant Speed) | 100-120 |
| Dimension(L*W*H) | 1900*720*1050mm |
|---|---|
| Max.rated Load | 200KGS |
| Max.Speed | 25km/h |
| Brake System | Drum Brake |
| Rated Capacity | 2 People(Including Driver) |
| Dimension(L*W*H) | 2250*1130*1630mm |
|---|---|
| Seat | 3 |
| Color | Black/Red (OEM Color) |
| Certification | EEC/COC |
| Product Name | Enclosed Trike Motorcycle |
| Dimension | 2350*1150*1580 |
|---|---|
| Loading Capacity | 230kg |
| Battery | 60v 45ah |
| Max Speed | 30km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension | 1900*1000*1550 |
|---|---|
| Loading Capacity | 140kg |
| Battery | 72V 20Ah |
| Max Speed | 25km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| 60V1200W Differential Speed Motor 55km Longer Travel Range 4 Wheels Mini Electric Car | 1560mm |
|---|---|
| Track Front/track Rear | 870mm/1050mm |
| Tire | 4.0-10 |
| Wheel Hub | Aluminium |
| Battery | 60V/55Ah |
| Dimension(L*W*H) | 1900*720*1050mm |
|---|---|
| Battery Size | 60V20Ah |
| Electric Motor | 1200W |
| Travel Range | 35km |
| Front Tyre Size | 2.75/14 280kps |