| Motor | 60V1000W |
|---|---|
| Battery | 60V45Ah |
| Travel Range | 50km |
| Dimension(L*W*H) | 2100*1080*1560mm |
| Model | FWD-ZK125E |
| Dimension(L*W*H) | 1900*720*1050mm |
|---|---|
| Electric Motor | 1200W |
| Battery | 60V32Ah |
| Brake Model | Drum Brake |
| Front Tyre Size | 2.75/14 280kps |
| Rated Voltage | 60V |
|---|---|
| Steering Type | Hand |
| Battery | Lead - Acid |
| Controller | 18Tubes |
| Product Name | Enclosed 3 Wheel Motorcycle |
| Rated Voltage | 60V |
|---|---|
| Steering Type | Hand |
| Battery | Lead - Acid |
| Controller | 18Tubes |
| Product Name | Enclosed 3 Wheel Motorcycle |
| Dimensions | 2605*1295*1610MM |
|---|---|
| Motor Power | 2.2 KW |
| Maximum Speed | 45KM/H |
| Voltage | 60V |
| Curbweight | 341kg (Without Batteries Weight) |
| Dimension | 2350*1150*1580 |
|---|---|
| Loading Capacity | 230kg |
| Battery | 60v45ah |
| Max Speed | 30km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension | 1900*1000*1550 |
|---|---|
| Loading Capacity | 140kg |
| Battery | 72V 20Ah |
| Max Speed | 25km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension | 2434*1255*1652mm |
|---|---|
| Loading Capacity | 280kg |
| Battery | 60V 58Ah |
| Max Speed | 45km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension | 2100x920x1605 |
|---|---|
| Loading Capacity | 200kg |
| Battery | 72V 40Ah |
| Max Speed | 25km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension | 2550*1225*1650mm |
|---|---|
| Loading Capacity | 300kg |
| Battery | 60V 58Ah |
| Max Speed | 40km/h |
| Charging Time | 6-8h |