| Dimension(L*W*H) | 3520*1570*1490 Mm |
|---|---|
| Steering | Left Or Right |
| Voltage (V) | 72 |
| Battery Type | Lithium Battery |
| Range(Km)(Constant Speed) | 120-150 |
| Dimension(L*W*H) | 3520*1570*1490 Mm |
|---|---|
| Steering | Left Or Right |
| Voltage (V) | 72 |
| Battery Type | Lithium Battery |
| Range(Km)(Constant Speed) | 120-150 |
| Dimension(L*W*H) | 3520*1570*1490 Mm |
|---|---|
| Steering | Left Or Right |
| Voltage (V) | 72 |
| Battery Type | Lithium Battery |
| Range(Km)(Constant Speed) | 120-150 |
| Dimensions | 2200*1090*1620 Mm |
|---|---|
| Max.Speed | 40km/h |
| Motor | 72V/2500W |
| Color | White, Silver, Gold, Red, OEM |
| Range | 40-50km |
| Dimension(L*W*H) | 1975*1220*1600mm |
|---|---|
| Steering | Left Side |
| Voltage (V) | 60 |
| Battery Type | Gel Battery |
| Range(Km)(Constant Speed) | 100-120 |
| Dimension(mm) | 1500*720*1050 |
|---|---|
| Max.rated Load | 200KGS |
| Max.Speed | 25(km/h) |
| Brake System | Drum Brake |
| Tyre Size | Tyre Size |
| Dimension(L*W*H) | 1570*770*1680mm |
|---|---|
| Voltage | 60V |
| Driving Range | 35-40km |
| Battery | 60V/20Ah |
| Feature | Easy To Operate |
| Dimension(L*W*H) | 1500*720*1050 |
|---|---|
| Color | Red/Orange/Blue/ OEM |
| Start Mode | Electric |
| Max.speed | 15 Miles Per Hour |
| Tire Size | 2.75/14 280kps |
| Dimension(L*W*H) | 1900*720*1050mm |
|---|---|
| Electric Motor | 800W |
| Brake Model | Drum Brake |
| Chargering Time | 6-8hours |
| Front Tyre Size | 2.75/14 280kps |
| Certification | EEC/COC |
|---|---|
| Motor | 1500W |
| Wiper | Yes |
| Product Name | Electric Tricycle |
| Dimension(L*W*H) | 2280*1115*1591mm |