| Max.Speed | 25 Km/h Or 45 Km/h |
|---|---|
| Motor | 1200 W Or 1500 W |
| Driving Range | 60 - 60 Km |
| Battery Capacity | 50 Ah |
| Motor Voltage | 60 V |
| Max.Speed | 25 Km/h Or 45 Km/h |
|---|---|
| Motor | 1200 W Or 1500 W |
| Driving Range | 60 - 60 Km |
| Battery Capacity | 50 Ah |
| Motor Voltage | 60 V |
| Motor Power | 1500W |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
| Driving Range | 40-60km |
| Battery | 60V/58Ah |
| Wheels | 3 |
| Dimension(mm) | 1500*720*1050 |
|---|---|
| Max.rated Load | 200KGS |
| Max.Speed | 25(km/h) |
| Brake System | Drum Brake |
| Tyre Size | Tyre Size |
| Dimension(L*W*H) | 3520*1570*1490 Mm |
|---|---|
| Steering | Left Or Right |
| Voltage (V) | 72 |
| Battery Type | Lithium Battery |
| Range(Km)(Constant Speed) | 120-150 |
| Motor | 60V800W |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | 1970*970*1540mm |
| Battery | 60V32Ah |
| Brake | Disc Brake |
| Seat | 3 |
| Dimension(L*W*H) | 1570*770*1680mm |
|---|---|
| Voltage | 60V |
| Driving Range | 35-40km |
| Battery | 60V/20Ah |
| Feature | Easy To Operate |
| Motor Power | 60 V/ 1200 W |
|---|---|
| Driving Range | ≥ 80 Km |
| Battery | 60 V /50 Ah |
| Mass Weightl | 350 Kg |
| Brake System | Disc Brake (F/R) |
| Motor Power | 60 V/ 1000 W DC |
|---|---|
| Driving Range | ≥ 80 Km |
| Battery | 60 V / 45 Ah |
| Mass Weightl | 260 Kg |
| Rim | Steel Rim |
| Motor Power | 60 V/ 1000 W DC |
|---|---|
| Driving Range | ≥ 80 Km |
| Battery | 60 V / 45 Ah |
| Mass Weightl | 260 Kg |
| Rim | Steel Rim |