| Driving Range | 35-50km ((varies Based On Riders Weight And Terrain) |
|---|---|
| Steering Typ800mme | Handle |
| Controller | 18 Tubes Dual-mode Controller(hard-tube And Soft-tube) |
| Battery | 60V32Ah |
| Product Name | Electric Passenger Tricycle |
| Matercial | Metal |
|---|---|
| Fuel | Gasoline |
| Start Mode | Electric |
| Max.speed | 50 Km/h |
| Fuel Tank | 6.8L |
| Dimension(L*W*H) | 1600*1100*1630 Mm |
|---|---|
| Loading Capacity | 200 Kg |
| Max Speed | 7 Km/h |
| Steering System | Steering Wheel |
| Motor Power | 24 V/350 W |
| Dimension(L*W*H) | 1600*1100*1630 Mm |
|---|---|
| Loading Capacity | 200 Kg |
| Max Speed | 7 Km/h |
| Steering System | Steering Wheel |
| Motor Power | 24 V/350 W |
| Dimension(L*W*H) | 1600*1100*1630 Mm |
|---|---|
| Loading Capacity | 200 Kg |
| Max Speed | 7 Km/h |
| Steering System | Steering Wheel |
| Motor Power | 24 V/350 W |
| Dimension(L*W*H) | 1600*1100*1630 Mm |
|---|---|
| Loading Capacity | 200 Kg |
| Max Speed | 7 Km/h |
| Steering System | Steering Wheel |
| Motor Power | 24 V/350 W |
| Dimension(L*W*H) | 1350*1155*1680 Mm |
|---|---|
| Weight | 120 Kg ( Without Battery) |
| Max Speed | 7 Km/h |
| Steering System | Steering Wheel |
| Motor Power | 24 V/350 W |
| Dimension(L*W*H) | 2250*1220*1550mm |
|---|---|
| Weight | 200 Kg ( Without Battery) |
| Max Speed | 7 Km/h |
| Steering System | Steering Wheel |
| Motor Power | 24 V/600W |
| Dimension(L*W*H) | 2250*1220*1550mm |
|---|---|
| Weight | 200 Kg ( Without Battery) |
| Max Speed | 7 Km/h |
| Steering System | Steering Wheel |
| Motor Power | 24 V/600W |
| Matercial | Metal |
|---|---|
| Fuel | Gasoline |
| Start Mode | Electric |
| Max.speed | 50 Km/h |
| Fuel Tank | 6.8L |