| Model | FOD-F1 |
|---|---|
| Dimension | 2280*1115*1591mm |
| Curb Weight | 315kgs |
| Motor | 1500W Power Motor |
| Battery Capacity | 60V 58.2Ah |
| Motor | 60V 800W |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | 1970*970*1540mm |
| Battery | 60V32Ah |
| Brake | Disc Brake |
| Product Name | Three Wheel Electric Bike |
| Dimension(L*W*H) | 2250*1130*1630mm |
|---|---|
| Seat | 3 |
| Color | Black/Red (OEM Color) |
| Certification | EEC/COC |
| Product Name | Enclosed Trike Motorcycle |
| Dimension | 2350*1150*1580 |
|---|---|
| Loading Capacity | 230kg |
| Battery | 60v45ah |
| Max Speed | 30km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension | 2350*1150*1580 |
|---|---|
| Loading Capacity | 230kg |
| Battery | 60v 45ah |
| Max Speed | 30km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension | 1900*1000*1550 |
|---|---|
| Loading Capacity | 140kg |
| Battery | 72V 20Ah |
| Max Speed | 25km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension | 1900*1000*1550 |
|---|---|
| Loading Capacity | 140kg |
| Battery | 72V 20Ah |
| Max Speed | 25km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension | 1900*1000*1550 |
|---|---|
| Loading Capacity | 140kg |
| Battery | 72V 20Ah |
| Max Speed | 25km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Name | Three Wheel Electric Tricycle |
|---|---|
| Dimension | 2140*1145*1630mm |
| Motor Power | 60 V/ 1500 W |
| Driving Range | 50-80 Km |
| Battery | 60 V /50 Ah |
| Motor | 60V800W |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | 1970*970*1540mm |
| Battery | 60V32Ah |
| Brake | Disc Brake |
| Product Name | Three Wheel Electric Bike |