| Dimension(L*W*H) | 2560*1180*1650mm |
|---|---|
| Engine | 1 Cylinder, 4 Stroke |
| Clutch | Automatic Or Manual (optional) |
| Displacement | 200CC |
| Driving Type | Gear |
| Dimension | 2350*1150*1580 |
|---|---|
| Loading Capacity | 230kg |
| Battery | 60v45ah |
| Max Speed | 30km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension | 2350*1150*1580 |
|---|---|
| Loading Capacity | 230kg |
| Battery | 60v 45ah |
| Max Speed | 30km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension(L*W*H) | 2100*980*1300MM |
|---|---|
| Range | 80-150km |
| Brake Type | Disc Brake |
| Battery | 12V 9Ah |
| Engine | Single Cylinder,Air(Water) Cooling,4 Stroke |
| Dimension | 1900*1000*1550 |
|---|---|
| Loading Capacity | 140kg |
| Battery | 72V 20Ah |
| Max Speed | 25km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension | 1900*1000*1550 |
|---|---|
| Loading Capacity | 140kg |
| Battery | 72V 20Ah |
| Max Speed | 25km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension(L*W*H) | 2600*1250*1650 Mm |
|---|---|
| Engine | 1 Cylinder, 4 Stroke |
| Cooling System | Water-cooling |
| Clutch | Automatic Or Manual (optional) |
| Displacement | 200CC |
| Dimension | 1900*1000*1550 |
|---|---|
| Loading Capacity | 140kg |
| Battery | 72V 20Ah |
| Max Speed | 25km/h |
| Charging Time | 6-8h |
| Dimension(L*W*H) | 2700*1300*1720 Mm |
|---|---|
| Engine | 1 Cylinder, 4 Stroke |
| Clutch | Automatic Or Manual (optional) |
| Max. Speed | 60 Km/h |
| Front Brake | Disc Brake |
| Motor Power | 1500W |
|---|---|
| Dimension(L*W*H) | 2350*1150*1580mm |
| Driving Range | 40-60km |
| Battery | 60V/58Ah |
| Wheels | 3 |